Czech (Čeština)
German (Germany)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

The Pearl of the Indian ocean

Finest Mauritius quality

MAURITIUS SPIRIT OF RUM

The Pearl of Mauritius

Užijte si vůni a chuť perly Indického oceánu. Srdce The Pearl of Mauritius tvoří perfektní rum, který byl vydestilován přímo na ostrově Mauricius pod dohledem zkušeného mistra destilatéra. Ultra prémiový zakulacený blend vás okouzlí směsí lokálních surovin, jako jsou vanilka, ořechy, či tropické ovoce, které spolu dokonale ilustrují jedinečné přírodní podmínky ostrova Mauricius a tím i unikátnost The Pearl of Mauritius.

Unikátní poloha

Prostředí je obvykle tropické díky své poloze v Indickém oceánu a velmi ovlivněné původem ostrova, který je vulkanického rázu a nabízí tak jedinečnou kombinaci nížin a hornatého zalesněného terénu a tím i unikátní podmínky pro faunu a floru.

Perla indického oceánu

Kouzelný ostrov obklopuje Indický oceán, který přidává dokonalost modrým lagunám, kde perlové poklady čekají na prozkoumání.

Lokální suroviny

Jedinečná kvalita půdy poskytuje perfektní podmínky pro pěstování cukrové třtiny, ovoce, či koření, které v kombinaci s místním rumem spolu tvoří ultra prémiový lokální blend.

Cukrová třtina

Cukrová třtina byla jednou z prvních zemědělských plodin ekonomického významu, která byla na ostrov přivezena začátkem 17.století. V současné době se pěstuje na více než 70 000 hektarech a na ostrově je okolo 30 000 pěstitelů, pro které je klíčovou ekonomickou surovinou.

Drink

Lagoon

3 cl The Pearl of Mauritius

2 cl Gold rum

2 střiky Grapefruit Bitters

1,5 cl Broskvový likér

1 cl cukrový sirup

2 cl Limetová šťáva

TIKI ovocná ozdoba

Drink

Ocean

4 cl The Pearl of Mauritius

2 střiky Cherry Bitters

0,5 cl limetová šťáva

Top up melounová limonáda

limeta

Drink

Volcano

5 cl The Pearl of Mauritius

2 cl Sweet vermouth

2 střiky Chocolate Bitters

pomerančová kůra